چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

مراحل و مزایای چاپ کتب دانشگاهی

چاپ کتب دانشگاهی

یکی از دغدغه های افرادی که در زمینه های فرهنگی و پژوهشی فعال هستند، چاپ کتب دانشگاهی است. اما به دلیل مشغله و یا عدم مهارت لازم در نگارش مطالب علمی این موضوع بسیار دشوار به نظر می رسد.

هزینه چاپ

هزینه چاپ کتاب بستگی به تعداد آن دارد. حتی شما می توانید با چاپ یک نسخه از تحقیقاتی که انجام داده و اطلاعاتی که جمع آوری کرده اید، آن را به ثبت برسانید. اما اگر می خواهید کتاب خود را در تیراژ بالا چاپ کرده و از آن کسب درآمد کنید، در انتشارات اندیشمند می توانید هزینه مورد نظر را به صورت اقساط پرداخت کنید.

زمان لازم برای چاپ

چاپ کتاب دانشگاهی امتیاز خوبی برای رتبه بندی دانشگاهیان به حساب می آید. اما اغلب افراد نگران طولانی بودن زمان چاپ آن هستند. همانطور که در مقاله قبلی در مورد زمان مورد نیاز برای چاپ کتاب صحبت کردیم، اگر نویسنده یک سری معیارها را رعایت کند و همکاری مناسبی بین نویسنده و ناشر صورت گیرد، پروسه اخذ مجوزهای لازم و چاپ کتاب در مدت کمتر از یک ماه و نیم امکان پذیر خواهد بود.

سودآوری کتاب های دانشگاهی

کتاب های دانشگاهی، چه از نوع تالیفی و یا ترجمه ای باشند، در ترم های متوالی دانشگاه تدریس می شوند و تعداد زیادی دانشجو آن ها را خریداری می کنند. از این رو این کتاب ها میزان فروش بالایی خواهند داشت. اگر هدف شما کسب سود از این تاب ها است و نمی دانید چطور اقدام کنید، تیم مشاوره موسسه اندیشمند همیشه در ارائه خدمات به شما حاضر است.

چاپ کتاب های دانشگاهی و افزایش رتبه علمی

از مزایای چاپ کتب دانشگاهی می توان به ارتقاء نویسنده در سطوح علمی و پژوهشی، فرصت های شغلی بهتر، افزایش اعتبار اجتماعی، امتیاز بالا برای مصاحبه دکتری و ... اشاره کرد.

اگر در انتخاب ناشر خود دقت کنید و با افراد متخصص در این زمینه همکاری کنید، به راحتی می توانید کتاب خود را منتشر کرده و از امتیازات آن بهره مند شوید.

محبوب ترین کتاب ها
میزان برخورداری مدارس منطقه 6 تهران از یادگیری سازمانی
میزان برخورداری مدارس منطقه 6
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
تاثیرات مشاوره گروهی بر حل مسائل اجتماعی و بلوغ عاطفی بر اساس رویکرد لازاروس
تاثیرات مشاوره گروهی
پرفروشترین کتاب
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب چگونه یک مقاله علمی مناسب بنویسیم.
How to write a Good scientific paper