چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

معرفی کتاب زن زیادی

زن زیادی

زن زیادی مجموعه ای از داستان های کوتاه نوشته جلال آل احمد است که برای اولین بار در سال 1331 و با پنج داستان کوتاه منتشر شد. آل احمد در سال 1342 دو داستان دیگر به این مجموعه اضافه کرد و چاپ دوم را روانه بازار کرد.

داستان هایی که در این کتاب جمع آوری شده حول محور زن ها هستند. آل احمد سعی داشته است در این داستان ها دیدگاه خود را درباره سنت های نادرست و نقش کمرنگ زنان در جامعه و ارزش پایین آن ها را در آن زمان روایت کند. زنانی خرافاتی که متاسفانه هنوز هم در جامعه با آن ها مواجه می شویم اما خوشبختانه تعداد آن ها کم است. زنانی که مشکلاتی از قبیل نازایی، اختلاف با مادر شوهر و ... را می خواهند با جادو و دعا برطرف کنند. زنانی که بر علیه یکدیگر هستند.

آل احمد به عنوان یک نویسنده با استفاده از قلم خود همواره سعی در روشنگری جامعه آن زمان داشت و کتاب زن زیادی کاملا نمایانگر هدف او است. او در این داستان زنان را نقد می کند و از آن ها می خواهد که نقش مستقل در جامعه داشته باشند و اجازه ندهند مردان هویت آن ها را مشخص کنند. همراه یکدیگر باشند و بر علیه یکدیگر کاری انجام ندهند. همچنین برخی سنت ها و خرافات غلط جامعه آن زمان را به چالش می کشد و از آن ها انتقاد می کند.

کتاب زن زیادی دارای لحن طنز است و آل احمد با قلم زیبا و روان خود جذابیت داستان را دو چندان کرده است. این مجموعه داستان شامل داستانهای سمنو پزان، دفترچه بیمه، زن زیادی، خانم نهضت الدوله، دزد زده، جاپا، مسلول، عکاس با معرفت و خداداد خان است.

محبوب ترین کتاب ها
میزان برخورداری مدارس منطقه 6 تهران از یادگیری سازمانی
میزان برخورداری مدارس منطقه 6
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
تاثیرات مشاوره گروهی بر حل مسائل اجتماعی و بلوغ عاطفی بر اساس رویکرد لازاروس
تاثیرات مشاوره گروهی
پرفروشترین کتاب
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب چگونه یک مقاله علمی مناسب بنویسیم.
How to write a Good scientific paper